images/slogan1.jpg

Jak zacząć

Uważa się, że golf nie jest łatwym sportem do nauczenia. My jednak wolimy kierować się powiedzeniem, zgodnie z którym wystarczy poczuć przysłowiowego bakcyla i opanować solidnie podstawy gry, aby nie chcieć opuszczać pola golfowego od rana do wieczora i nieustannie dążyć do doskonalenia swojej techniki i umiejętności. 

Na Kalinowych Polach zawsze wychodzimy naprzeciw ambicjom, planom i marzeniom odwiedzających nasz graczy. Właśnie dlatego organizujemy kursy i szkolenia na każdym poziomie gry w golfa.

Pierwszym krokiem, który jest polecany osobom początkującym, jest kurs na tzw. Zieloną Kartę. To takie golfowe prawo jazdy, bez którego zdobycia nie rozpoczniesz gry na dużym polu z prawdziwego zdarzenia. Szkolenie jest organizowane grupowo lub indywidualnie, po wcześniejszym wyznaczeniu terminu spotkania na Kalinowych Polach.

Gdy już dorównasz znajomym swoimi umiejętnościami, ale Twoje ambicje nie pozwolą Ci spocząć na laurach, to zachęcimy Cię do skorzystania z kursu doszkalającego, dzięki któremu dogonisz naszych najlepszych klubowiczów. Gra w golfa tak Cię wciągnęła, że to dla Ciebie za mało? W takim razie możesz także wykupić indywidualne lekcje z naszymi trenerami.

Skontaktuj się z recepcją klubu, aby uzgodnić szczegóły!

Tel: +48 515 292 034