Szanowni Państwo,
 
Sezon golfowy w pełni, a piękna pogoda dodatkowo zachęca do odwiedzin na Kalinowych Polach.
Bardzo cieszy nas więc fakt, że coraz więcej golfistów spędza czas na KPGC. Dziękujemy też za wszystkie uwagi i opinie dotyczące jakości pola.
 
Chcąc zapewnić Państwu jeszcze większy komfort i przyjemność z gry opracowaliśmy „Etykietę KPGC” (w załączeniu). Jest to zestaw kilku reguł, których przestrzeganie pozwoli na utrzymanie pola w doskonałym stanie, porządek oraz sprawne przemieszczanie się flightów.
 
Podobne zasady znacie Państwo z pewnością z wielu innych pól golfowych na całym świecie. Także tam, przed rozpoczęciem gry trzeba zarejestrować się w recepcji, golfiści naprawiają po sobie divoty czy starają się tworzyć czteroosobowe flighty.
 
Zależy nam bardzo, żeby te same reguły stały się standardem na naszych rodzimych polach, a w szczególności na KPGC.
 
Jednocześnie, z radością informujemy, ze z początkiem czerwca do naszego teamu dołączył Pan Marek Bieława, który pełni funkcje Marshala. Doświadczony gracz, entuzjasta golfa, życzliwy kolega.
 
Także on pomoże nam zadbać o dobrą organizację gry i porządek na polu.
 
Mamy nadzieję, ze te i przyszłe nasze działania sprawią, ze gra w golfa na Kalinowych będzie sprawiała Państwu wiele frajdy i będziecie odwiedzać nas jeszcze częściej.
 
Życzymy zatem dobrej gry i do zobaczenia na KPGC!
 
Maciej Karnicki                
Prezes Zarządu