HONOR:

przywilej rozpoczęcia gry z tee. Na pierwszym tee jest na ogół golfista z najniższym handicapem. Później honor ma ten golfista, który miał najniższą liczbę uderzeń na ostatnim dołku.

Książki o golfie

Golf bez tajemnic

Kompletny i przejrzysty przewodnik dla golfistów o różnym stopniu zaawansowania - wiele ćwiczeń i sprawdzianów, które pomogą Ci w osiąganiu coraz to wyższych stopni zaawansowania - instrukcje i porady na temat każdego elementu gry w golfa - zdjęcia ukazujące poprawny swing we wszystkich jego fazach - książka napisana przez redaktora Golf World, najlepiej sprzedającego się czasopisma o tej tematyce w Europie.

Źródło: solis-koper.com

Golf Etykieta

Autorka w sympatycznej, gawędziarskiej formie, pełnej energii i dynamizmu omawia kwestie związane z zachowaniem na placu golfowym. W anegdotycznych opowieściach przedstawia wesołe, jak i dramatyczne zdarzenia podczas rozgrywki. Jednocześnie wskazuje jak omijać typowe gafy, wpadki i inne podobne niebezpieczeństwa.

Jak wypracować klasyczny swing golfowy

Napisana przez jednego z najlepszych obecnie na świecie graczy, reprezentanta RPA Erniego Elsa, w sposób pełny i kompleksowy omawia zagadnienie zamachu golfowego. Na dziesiątkach kolorowych zdjęć czytelnik ma szansę podpatrywać mistrza i na bieżąco korygować swoje błędy oraz pracować nad swingiem, owym podstawowym elementem gry w golfa. Dla tych więc, którzy posiedli już pierwsze tajniki gry w golfa, książka stanowić będzie z pewnością znakomite uzupełnienie posiadanej już wiedzy, zaś dla tych, którzy jeszcze nie grają, stanowić może nieodpartą zachętę do postawienia pierwszych kroków.

Źródło: www.lideria.pl

website awards