BALL:

piłka o średnicy ok. 42 mm i wadze 45 g. Ulubiony kolor to biały - działa uspokajająco i jest symbolem czystego ducha. Mniej popularne kolory to: żółty (niektórzy golfiści uderzając piłkami w stresujących sytuacjach widzą czerwone mroczki), pomarańczowy i różowy. W zależności od swojej struktury ball może mieć twardy lub miękki środek.

Noclegi

 

 

„Kalinowe Pola Golf Village” to najnowsza propozycja noclegów dla wszystkich odwiedzających nasze pole golfowe. Z myślą o osobach chcących pozostać u nas dłużej i cieszyć się możliwością korzystania z pełnej palety atrakcji, oddajemy do Państwa dyspozycji 11 komfortowych domków apartamentowych, z których każdy składa się z dwóch odrębnych pokoi 2 osobowych z łazienkami i tarasem. Idealne położenie niedaleko budynku klubowego, piękne otoczenie pola golfowego oraz cisza i spokój gwarantują, że Państwa wypoczynek będzie w pełni udany.
 
Każdy pokój wyposażony jest:
  • łazienkę z kabiną prysznicową;
  • komplet ręczników i kosmetyków firmy Yves Rocher;
  • telewizor LCD;
  • indywidualny taras z kompletem mebli ogrodowych;
  • lodówkę;
  • klimatyzację;
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 i kończy o godzinie 12:00. Do Państwa dyspozycji oddajemy również bezpłatny parking.
 
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, które serwujemy w restauracji „19th Hole” znajdującej się w budynku klubowym.
 
Rezerwacja pokoi:
Mobile: 0048 515 292 034
 
Godziny otwarcia recepcji:
 
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota - Niedziela: 08:00 - 17:00
 
Serdecznie Zapraszamy !

 

website awards