BALLMARK:

BALLMARK jest tym samym co PITCHMARK czyli uszkodzeniem na greenie spowodowanym poprzez lądująca piłka.
Natomiast ball marker to przedmiot, za pomocą którego golfista bez niczyjego wezwania - zanim podniesie piłkę - zaznacza jej położenie na trawie, tak by jego partner mógł bez przeszkód zagrać swoją piłkę, nieco bardziej oddaloną od dołka. Ballmarkerem może być wszystko najczęściej są to specjalne w tym celu umieszczone guziki przy rękawiczce golfowej, magnesy z logo lub po prostu zwykłe  monety.

Aktualności

2015-08-06

World Corporate Golf Challenge 2016


TEE TIME

Drodzy Klubowicze, Golfiści i Golfistki,

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż 12 września na naszym polu golfowym odbędzie się pierwszy turniej eliminacyjny World Corporate Golf Challenge 2016.
Polskie eliminacje stanowić będą pierwszy etap na drodze do globalnych finałów WCGC w Cascais w Portugalii.

 

W nadchodzącym sezonie odbędzie się łącznie 7 spotkań eliminacyjnych oraz dwudniowy finał na polu Lisia Polana k. Warszawy.

 

Zgodnie z ideą turnieju, wszyscy gracze reprezentować będą swoje firmy w dwuosobowych zespołach. Drużyny będą kwalifikowały się do finału, który odbędzie się 20 i 21 maja 2016 r.na Lisiej Polanie. Z każdych eliminacji wyłonionych zostanie 6 najlepszych duetów, a także dwie dodatkowe drużyny, które nie zakwalifikowały się drużynowo, ale uczestnik indywidualnie zyskał największą liczbę punktów (kobieta i mężczyzna). Łącznie kwalifikację otrzyma 8 drużyn.

 

Dla wszystkich uczestników turnieju przygotowaliśmy specjalną ofertę – runda treningowa w cenie 100 zł oraz 20% rabatu na noclegi w Kalinowe Pola Golf Village.

 

Zapraszamy do formowania drużyn i zapisów.

 

WAŻNE: Do turnieju zgłaszamy się na dedykowanej stronie www.wcgc.pl a nie w recepcji klubu.

 

Regulamin, warunki uczestnictwa i wszystkie istotne szczegóły znajdziecie na www.wcgc.pl.

 

Zapraszamy!
 

website awards