HOLE IN ONE:

Uderzenie z tee prosto do dołka - sen wszystkich golfistów. Ale żeby nie stał się senną zmorą, to najbardziej zapobiegliwi optymiści zawierają ubezpieczenie, które sfinansuje szampana dla wszystkich graczy na całym polu, ponieważ tacy szczęściarze muszą go zwyczajowo postawić.

Aktualności

2013-02-11

Turniej X-Country

Szanowni Golfiści,
Kuba Ossowski, Tomasz Wiśniewski oraz Ja, długo planowaliśmy nowy rozkładu pola golfowego na turniej X-Country. Podczas tej pracy zastanawialiśmy się który z naszych członków klubu będzie faworytem na podium. Czy osoba z niskim handicapem, czy z wyższym a może jeden z naszych gwiazd z zwycięskiej drużyny z styczniowego Pro Amu w Belek w Turcji, Giulio, Czesiu lub Waldemar Kowalczykowski ?  Okazało się że jeden z naszych nowych członków pod nazwiskiem "Śnieg" tu nie chodzi o Członka Zarządu Mariusza Śniegockiego lecz "Śnieg z nieba" zwyciężył !!! Z tego powodu z przykrością  muszę was powiadomić, że zostaliśmy zmuszeni przełożyć turniej X-Country o jeden tydzień. Wygląda że pogoda w sobotę 23 lutego będzie idealna. Nastawmy się na to, że pogodynka się sprawdzi i rozegramy ten ważny turniej w tym terminie .
Ponownie zapraszam na zapisy w recepcji klubowej.
 
Do zobaczenia na polu,
 
Marek Sokolowski.
Dyrektor ds. Golfa
Kalinowe Pola 
 

 

Zapraszamy na pierwszy turniej w 2013 roku

                            

                             w systemie X-Country.

 

 
 
 Termin - Sobota 23 luty 2013.

 Start - Shot Gun - godzina 10.30

 
REGULAMIN
 
Gra odbędzie się w systemie „Stroke play” na ilość uderzeń, uwzględniając  50% handicapu dla Panów oraz 60% handicapu dla Pań. Wszyscy startują z tych samych Tee ( żółte ).
 
Podczas gry obowiązują :   Reguły  R&A, Polskiego Związku Golfa oraz lokalne.
 
Trasa gry będzie wytyczona, jako 9 dołków na obszarze całego 18 dołkowego pola.Zagranie takiej kolejności dołków na naszym polu jest możliwe jedynie przed rozpoczęciem pełnego sezonu golfowego, więc naprawdę należy to wykorzystać.
 
W dzień turnieju przy rejestracji, każdy uczestnik otrzyma mapkę pola wraz z odległościami.
 
Koszt uczestnictwa:
Członkowie KPGC           50 zł
Goście                        100 zł
 
W cenie jest wliczone; uczestnictwo w turnieju, nagrody oraz posiłek.
 
Zgłoszenia przyjmujemy do Piątku 22 lutego  godzina 14.00. Lista startowa będzie opublikowana na stronie internetowej oraz w budynku klubowym około godziny 16.00
 
Serdecznie zapraszamy do pozbycie się, zimowych kalorii.
 

 

 


 

 
 

 

website awards