HOLE IN ONE:

Uderzenie z tee prosto do dołka - sen wszystkich golfistów. Ale żeby nie stał się senną zmorą, to najbardziej zapobiegliwi optymiści zawierają ubezpieczenie, które sfinansuje szampana dla wszystkich graczy na całym polu, ponieważ tacy szczęściarze muszą go zwyczajowo postawić.

Aktualności

2011-10-03

Turniej Sznurka

WYNIKI

Termin: 09 październik 2011r.


Zgłoszenia przyjmujemy do soboty 8 października godzina 12.00.

pod numer tel. 515 292 034 lub na adres e-mail: marketing@kalinowepola.pl.

Lista startowa będzie opublikowana w sobotę około godziny 16.00 na stronie internetowej  oraz na tablicy ogłoszeń na Driving Range.

Lista Startowa


Program:
Turniej odbędzie się w systemie na uderzenia na 18 dołkach.

Regulamin:
Gra odbędzie się według reguł R&A of St. Andrews, Polskiego Związku Golfa oraz reguł lokalnych .

Handicapy:
Każdy gracz otrzymuje jeden metr sznurka odpowiadajacy aktualnemu handicapowi po uwzględnieniu trudności pola ( np. hcp po slope =29 odpowiada 29 metrom sznurka).

Start:  godzina 10:00 z 1 i 10 Tee w grupach 3 osobowych.

Tee:
Kobiety oraz juniorzy z czerwonych
Mężczyźni z żółtych

Zasady gry turnieju sznurka:
 

 

Każdy gracz otrzymuje tyle metrów sznurka ile liczy jego handicap po uwzględnieniu slop. Jedno uderzenie HCP równa się jeden metr.
Podczas gry gracz ma prawo wykorzystać sznurek i przesunąć piłkę bez kary wszędzie na polu wraz z hazardami oprócz Greenu. Np. piłka leżąca pod drzewem może być przesunięta o wybraną odległość mierzoną przez sznurek bez kary po czym ta odległość sznurka ma być odcięta i liczona jako użyta część handicapu; jeżeli piłka wpadnie do wody lub bunkra gracz ma prawo przesunąć piłkę bez kary o wybrana odległość mierzoną przez sznurek.

Zwycięzcą turnieju będzie gracz z najniższą ilością uderzeń na karcie. Ilość niewykorzystanego sznurka (czyli handicapu) nie ma znaczenia w wynikach końcowych.

Nagrody
1,2,3 miejsca mężczyzn
1,2 miejsca kobiet

Najbliższe uderzenia do dołka - dołek nr 15
Longest drive - dołek numer 14 (longest driver – piłka po PIERWSZYM uderzeniu z tee musi być na fairway’u !!!! W tym jedynym przypadku nie wolno wykorzystywać sznurka do poprawienia położenia piłki)

Koszt uczestnictwa

Członkowie KPGC – 60 pln
Goście – 150 pln


W cenie wliczone jest
• Greenfee dla gości,
• Nagrody,
• Posiłek

Sędzią turnieju jest Marek Sokolowski.

website awards