BALLMARK:

BALLMARK jest tym samym co PITCHMARK czyli uszkodzeniem na greenie spowodowanym poprzez lądująca piłka.
Natomiast ball marker to przedmiot, za pomocą którego golfista bez niczyjego wezwania - zanim podniesie piłkę - zaznacza jej położenie na trawie, tak by jego partner mógł bez przeszkód zagrać swoją piłkę, nieco bardziej oddaloną od dołka. Ballmarkerem może być wszystko najczęściej są to specjalne w tym celu umieszczone guziki przy rękawiczce golfowej, magnesy z logo lub po prostu zwykłe  monety.

Aktualności

2016-03-21

SPAR Liga Golfowa

TEE TIME

WYNIKI

SPAR Liga Golfowa to cykl rozgrywek klubowych. Dany klub może reprezentować dowolna liczba graczy , ale do klasyfikacji bierze się 9 najlepszych wyników będących sumą uzyskanych punktów stableford netto i brutto w każdym dniu rywalizacji. Biorąc udział nawet tylko w jednym turnieju możesz przyczynić się do wysokiej lokaty Twojego Klubu, bo może właśnie w tym dniu Twój wynik będzie się liczyć. W każdym turnieju prowadzona jest klasyfikacja drużynowa i indywidualna. Nie pytaj co klub może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobisz dla klubu?
Polska została podzielona na cztery regiony rozgrywek, zgodnie z podziałem dokonanym przez PZG. W każdym regionie rozegrane zostaną 3 turnieje jednodniowe i jeden turniej dwudniowy. Do krajowego finału zakwalifikują się cztery najlepsze Kluby z danego regionu.
 
 
Zapraszamy do rywalizacji drużynowej i indywidualnej. Zapisy oraz więcej informacji na www.midgolf.pl zakładka SPAR Liga Golfowa.
 
website awards