HOLE IN ONE:

Uderzenie z tee prosto do dołka - sen wszystkich golfistów. Ale żeby nie stał się senną zmorą, to najbardziej zapobiegliwi optymiści zawierają ubezpieczenie, które sfinansuje szampana dla wszystkich graczy na całym polu, ponieważ tacy szczęściarze muszą go zwyczajowo postawić.

Aktualności

2016-03-21

SPAR Liga Golfowa

TEE TIME

WYNIKI

SPAR Liga Golfowa to cykl rozgrywek klubowych. Dany klub może reprezentować dowolna liczba graczy , ale do klasyfikacji bierze się 9 najlepszych wyników będących sumą uzyskanych punktów stableford netto i brutto w każdym dniu rywalizacji. Biorąc udział nawet tylko w jednym turnieju możesz przyczynić się do wysokiej lokaty Twojego Klubu, bo może właśnie w tym dniu Twój wynik będzie się liczyć. W każdym turnieju prowadzona jest klasyfikacja drużynowa i indywidualna. Nie pytaj co klub może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobisz dla klubu?
Polska została podzielona na cztery regiony rozgrywek, zgodnie z podziałem dokonanym przez PZG. W każdym regionie rozegrane zostaną 3 turnieje jednodniowe i jeden turniej dwudniowy. Do krajowego finału zakwalifikują się cztery najlepsze Kluby z danego regionu.
 
 
Zapraszamy do rywalizacji drużynowej i indywidualnej. Zapisy oraz więcej informacji na www.midgolf.pl zakładka SPAR Liga Golfowa.
 
website awards