LADY:

1) dama grająca w golfa;
2) powiedzenie oznaczające, że męzczyzna pokonał damę (lady), gdy jego piłka nie poleciała dalej niż do linii startu przeznaczonej dla pań; stawia wtedy partnerom napoje w 19 dołku.

Aktualności

2016-03-21

SPAR Liga Golfowa

TEE TIME

WYNIKI

SPAR Liga Golfowa to cykl rozgrywek klubowych. Dany klub może reprezentować dowolna liczba graczy , ale do klasyfikacji bierze się 9 najlepszych wyników będących sumą uzyskanych punktów stableford netto i brutto w każdym dniu rywalizacji. Biorąc udział nawet tylko w jednym turnieju możesz przyczynić się do wysokiej lokaty Twojego Klubu, bo może właśnie w tym dniu Twój wynik będzie się liczyć. W każdym turnieju prowadzona jest klasyfikacja drużynowa i indywidualna. Nie pytaj co klub może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobisz dla klubu?
Polska została podzielona na cztery regiony rozgrywek, zgodnie z podziałem dokonanym przez PZG. W każdym regionie rozegrane zostaną 3 turnieje jednodniowe i jeden turniej dwudniowy. Do krajowego finału zakwalifikują się cztery najlepsze Kluby z danego regionu.
 
 
Zapraszamy do rywalizacji drużynowej i indywidualnej. Zapisy oraz więcej informacji na www.midgolf.pl zakładka SPAR Liga Golfowa.
 
website awards