CHIP:

uderzenie przybliżające piłkę, np. z okolic greenu by potoczyła się ona w kierunku flagi.

Aktualności

2013-10-06

Ryder Cup Włochy - Polska

W tym roku rozgrywki odbywają się na polu Fiuggi pod Rzymem. Ponad 30 osób pojechało reprezentować Kalinowe Pola we Włoszech. W czwartek rozgrywana był runda treningowa a właściwe mecze zaplanowane były na piątek i sobotę.

Piątkowe rozgrywki zakończyły się wynikiem 23:6 dla Włoch. Dla Polski punkty zdobyli Barbara (Małgorzata) Dudek, Agnieszka Arabczyk, Hans-Jorg Otto, Michael Kobriger, Patrick Kobriger, Giulio Piantini. Dla wszystkich, którzy śledzą rozgrywki Ryder Cupowe i historię meczów pomiędzy Giuliem i Mariem jasne jest, że ZNOWU Giulio ograł Maria (po raz 3).

W sobotę nie dane nam było się odegrać, ponieważ zapowiadane w piątek burze nadciągnęły nad Fiuggi i niestety nie chciały zniknąć. Wszyscy spędzili przedpołudnie na kawie w budynku klubowym, za która ogromnie dziękują Niello, i część damska pojechała na zakupy a męska wybrała odpoczynek. Część twardzieli stwierdziła, że deszcz im nie straszny i poszła grać. Sokół, Hans-Jorg, Berni, Tomek oraz Giulio dzielnie rozegrali pełną rundę.

Wieczorem spotkali się na kolacji i to niestety było pożegnanie z naszymi przyjaciółmi z Włoch. Ponownie zobaczymy się z nimi w czerwcu 2014 na Kalinowych Polach.

 

relację można było na bieżąco śledzić na naszym profilu na www.facebook.com/KalinowePola

 

Hans- Jorg thank you for all pictures!

 

 

website awards