ADRESOWANIE:

Gracz „zaadresował piłkę” gdy ustawił się do uderzenia i oparł kij o podłoże za wyjątkiem sytuacji w hazardzie , gdzie za zaadresowanie piłki uważa się moment ustawienia  się do uderzenia.

Aktualności

2010-09-08

Puchar Kapitana KPGC

 

No i zaczęło się.
 
Przy pięknej słonecznej pogodzie o 10.00, gracze w świetnych humorach stanęli na tee i oddali swoje pierwsze strzały tego dnia w walce o puchar Kapitana KPGC.
 
Tym którym: nie do końca szło, mieli kontuzje lub potrzebowali dopingu pomagał rozwożony po polu bursztynowy płyn.
 
Warto nadmienić, iż takiej okazji nie przepuścił Andrzej Jaroszewski który przepięknym drugim starzałem ze 186 metrów trafił do dołka numer 4 zaliczając tym samym eagle’a na tym najdłuższym par 4 na naszym polu. W czasie turnieju rozegrane zostały konkursy dodatkowe longest driver i nearest to the pin.
 
W dobrych humorach, przy pysznym jedzeniu (chyba znowu gdzieś się zaczął pojawiać ten bursztynowy płyn) oczekiwaliśmy na ogłoszenie wyników.
 
I tak puchar Kapitana za najlepszy wynik stb. brutto zdobył Andrzej Jaroszewski (czyżby zagranie eagle’a pomogło ??)
 
Najlepsza netto okazała się Natalia Vogler, a wśród mężczyzn Zdzisław Szygenda, który zagrał w swoim pierwszym w życiu oficjalnym turnieju.
 
Pełne wyniki turnieju można zobaczyć tutaj
 
A po rozdaniu nagród w świetnej atmosferze i dla odmiany w towarzystwie tego samego bursztynowego płynu bawiliśmy się do późnej nocy.
 
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na przyszłoroczny turniej kapitański.
website awards