BALL:

piłka o średnicy ok. 42 mm i wadze 45 g. Ulubiony kolor to biały - działa uspokajająco i jest symbolem czystego ducha. Mniej popularne kolory to: żółty (niektórzy golfiści uderzając piłkami w stresujących sytuacjach widzą czerwone mroczki), pomarańczowy i różowy. W zależności od swojej struktury ball może mieć twardy lub miękki środek.

Aktualności

2012-05-16

Ogólnopolski Dzień Golfa

Przekonaj się, że mit o drogim golfie jest nieprawdą! Golf jest ogólnodostępny, relaksujący, poprawia zdrowie i pomaga spalić kalorie! Golf to sport dla wszystkich !
 
 

Kalinowe Pola Golf Club serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na pierwsze kroki z golfem dnia 27 maja od godziny 11:00 - 16:00 w ramach Ogólnopolskiego Dnia Golfa. To darmowe spotkanie dla wszystkich, którzy po raz pierwszy chcą się zetknąć z golfem. Zapewniamy naukę gry w golfa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów PGA Polska Ossowskiego Jakuba i Woźniaka Roberta. Zajęcia będą się odbywały na driving range – strzelnicy golfowej (długie uderzenia) oraz na putting greenie (krótkie uderzenia). Zajęciom będą towarzyszyły konkursy z golfowymi nagrodami! Najdalsze uderzenie - Longest Drive; do dołka - konkurs puttowania. Całość zakończona zostanie rozdaniem nagród.

                                         

                                         Zapraszamy! 

 

Zajęcia będą odbywać się bezpłatnie.

website awards