HOLE IN ONE:

Uderzenie z tee prosto do dołka - sen wszystkich golfistów. Ale żeby nie stał się senną zmorą, to najbardziej zapobiegliwi optymiści zawierają ubezpieczenie, które sfinansuje szampana dla wszystkich graczy na całym polu, ponieważ tacy szczęściarze muszą go zwyczajowo postawić.

Aktualności

2011-07-22

Klubowe Mistrzostwa Polski - dzień drugi

Drugi dzień rozgrywek to matchplay’e. Po wieczornej odprawie i kilku cennych taktycznych podpowiedziach od Ossy na trzęsących się kolanach Drużyna A stanęła rano na tee. Zadanie nie należało do najłatwiejszych celem było Top 4.

Pierwszy mecz – foursome - mimo zaciętej walki oddaliśmy graczom ze Śląskiego Klubu Golfowego. Przy okazji gratulujemy kolegom z południa wygranego meczu.

Drugi mecz Śniegola z Kudłatym (Nikola Sobota) wyglądał bardzo dobrze po pierwszej dziewiątce. Team foursome’a nie zawiódł pokładanych w nim nadziei i na 16 dołku wynikiem 3&2 wygrał zapewniając nam pierwszy jakże ważny punkt.

Wiedzieliśmy, że losy meczu rozstrzygną się  w meczach singlowych. 30 minut po pojawieniu się  Teamu foursome’a w budynku klubowym Lisiej Polany pojawili się gracze pierwszych meczy singlowych. Obaj z uśmiechem na ustach. Kornel ograł Mariusza z wynikiem  5&4. Junior swój mecz zakończył pięknym birdie i z wynikiem 5&3 zszedł z uśmiechem i poczuciem dobrze wykonanego zadania.

Schodzący z pola  poinformowali Marka Kawkę,  że może już z nimi iść w kierunku budynku klubowego nie kończąc swojego meczu, który nawiasem mówiąc wygrywał 2 up na 4 dołki przed końcem rundy.

Drużyna A spisała się na medal! Awansowaliśmy do TOP 4 i w sobotę gramy o niedzielny finał! Dziękujemy również Kubie, który dzisiaj dwoił się i troił biegając po polu obserwując grę klubowiczów.

Sobotnie rozgrywki wyglądają podobnie do dzisiejszych. Kapitan wprowadził jednak modyfikacje w składach poszczególnych meczów:

Drużyna A

Foursome – Kazik Ceglewski i Mariusz Śniegocki
Fourball – Marek Kawka i  Nikola Sobota
Single  - Krzysiu Woźniak, Kornel Grzywocz i Daniel Sobota

Drużyna B

Foursome – Andrzej Jaroszewski i Hubert Czekalski
Fourball – Justyna Sobota i Andrzej Trofimczuk
Single – Tadeusz Adamczyk, Rober Karbowniczek i Aleksander Skworz

Drużyna B zagra jutro z Pierwszym Lubelskim KG, który dzisiaj pokonał Royal Kraków Golf & CC.


Zaczynamy w sobotę od 9 rano. Prosimy o mocne trzymanie kciuków.
 

website awards