ADRESOWANIE:

Gracz „zaadresował piłkę” gdy ustawił się do uderzenia i oparł kij o podłoże za wyjątkiem sytuacji w hazardzie , gdzie za zaadresowanie piłki uważa się moment ustawienia  się do uderzenia.

Aktualności

2011-07-22

Klubowe Mistrzostwa Polski - dzień drugi

Drugi dzień rozgrywek to matchplay’e. Po wieczornej odprawie i kilku cennych taktycznych podpowiedziach od Ossy na trzęsących się kolanach Drużyna A stanęła rano na tee. Zadanie nie należało do najłatwiejszych celem było Top 4.

Pierwszy mecz – foursome - mimo zaciętej walki oddaliśmy graczom ze Śląskiego Klubu Golfowego. Przy okazji gratulujemy kolegom z południa wygranego meczu.

Drugi mecz Śniegola z Kudłatym (Nikola Sobota) wyglądał bardzo dobrze po pierwszej dziewiątce. Team foursome’a nie zawiódł pokładanych w nim nadziei i na 16 dołku wynikiem 3&2 wygrał zapewniając nam pierwszy jakże ważny punkt.

Wiedzieliśmy, że losy meczu rozstrzygną się  w meczach singlowych. 30 minut po pojawieniu się  Teamu foursome’a w budynku klubowym Lisiej Polany pojawili się gracze pierwszych meczy singlowych. Obaj z uśmiechem na ustach. Kornel ograł Mariusza z wynikiem  5&4. Junior swój mecz zakończył pięknym birdie i z wynikiem 5&3 zszedł z uśmiechem i poczuciem dobrze wykonanego zadania.

Schodzący z pola  poinformowali Marka Kawkę,  że może już z nimi iść w kierunku budynku klubowego nie kończąc swojego meczu, który nawiasem mówiąc wygrywał 2 up na 4 dołki przed końcem rundy.

Drużyna A spisała się na medal! Awansowaliśmy do TOP 4 i w sobotę gramy o niedzielny finał! Dziękujemy również Kubie, który dzisiaj dwoił się i troił biegając po polu obserwując grę klubowiczów.

Sobotnie rozgrywki wyglądają podobnie do dzisiejszych. Kapitan wprowadził jednak modyfikacje w składach poszczególnych meczów:

Drużyna A

Foursome – Kazik Ceglewski i Mariusz Śniegocki
Fourball – Marek Kawka i  Nikola Sobota
Single  - Krzysiu Woźniak, Kornel Grzywocz i Daniel Sobota

Drużyna B

Foursome – Andrzej Jaroszewski i Hubert Czekalski
Fourball – Justyna Sobota i Andrzej Trofimczuk
Single – Tadeusz Adamczyk, Rober Karbowniczek i Aleksander Skworz

Drużyna B zagra jutro z Pierwszym Lubelskim KG, który dzisiaj pokonał Royal Kraków Golf & CC.


Zaczynamy w sobotę od 9 rano. Prosimy o mocne trzymanie kciuków.
 

website awards