DRIVING RANGE:

pole treningowe do ćwiczeń i próbnych swingów. Golfista kupuje kilkadziesiąt treningowych piłek do ćwiczeń na driving range, nie gra nimi jednak nigdy na polu golfowym.

Aktualności

2014-02-07

KEPMINSKI 2014 PRO AM

Turniej pierwsze dwa dni rozgrywany był w formacie drużynowym. Trzech amatorów i jeden pro. Liczono dwa najlepsze wyniki netto stableford z 3/4hcp. Wystartowało 37 drużyn na dwóch polach golfowych Pasha i Sultan klubu Antalya Golf Club.

Z Polski wystartowały dwie ekipy pod dowództwem Jakuba Ossowskiego i Maksymiliana Sałudy.

Kuba pierwsze dwie rundy zagrał kolejno na polach Pasha - 78 i Sultan 76. Maks zaczynał na polu Sultan gdzie zagrał 68 uderzeń. W drugim dniu na polu Pasha zagrał 70.

Trzeciego dnia zawodowcy i amatorzy grają indywidualne rundy. Pro według wyników wystartują na polu Sultan - par 71 gdzie w 2012 roku odbył się Turkish Airlines Open goszczący takie gwiazdy jak Tiger Woods, Rory Mcilroy, Justin Rose czy Lee Westwood.

"Pogoda jak i atmosfera w drużynach dopisuje znakomicie. Moje rundy mimo kilku niedociągnięć uważam za udane. Szczerze powiedziawszy to nawet nie wiem, które miejsce zajmuję. Sprawdzę tylko tee time żeby nie spóźnić się na start", podsumował Sałuda. ( my śledzimy wyniki na bieżąco i wiemy, że Maks po 2 dniach prowadzi w wynikach indywidualnych. Trzymamy kciuki)

"Pomimo nie najlepszych wyników to jestem zadowolony z poszczególnych elementów gry. Tylko czekać aż wszystko zacznie układać się w jedną całość. Ten turniej to dobra rozgrzewka przed sezonem", mówi Ossowski.


Pozdrawiamy
Maks i Kuba

 

dopisek Kalinowe Pola:

 

W turnieju bierze udział aż 5 naszych członków klubu.

Dwa pierwsze dni to rozgrywki w systemie drużynowym (PRO AM):

 

Drużyna pierwsza:

1.Kuba Ossowski

2. Krzysztof Kwiatkowski

3.Janusz Gurgul

4.Sławomir Grzesiak

 

Drużyna druga

1.Maks Sałuda

2.Hanna Kwiatkowska

3.Janusz Marzygliński

4.Przemysław Hałas

 

Jutrzejszy dzień to już gra indywidualna. Wyniki śledzić można tutaj

website awards