BALL:

piłka o średnicy ok. 42 mm i wadze 45 g. Ulubiony kolor to biały - działa uspokajająco i jest symbolem czystego ducha. Mniej popularne kolory to: żółty (niektórzy golfiści uderzając piłkami w stresujących sytuacjach widzą czerwone mroczki), pomarańczowy i różowy. W zależności od swojej struktury ball może mieć twardy lub miękki środek.

Aktualności

2011-05-01

Hole in One

Uderzenie zostało wykonane podczas rundy treningowej przed WGC przez Waldemara Rumińskiego na dołku nr 15, odległość 175 metrów. Dobre wydarzenia chodzą parami wiec 1 maja, podczas lekcji z Kubą Ossowskim, Grzegorz Jaworski na tym samym dolku trafił pierwszym uderzeniem z tee do dołka. Dla obu graczy był to pierwszy w życiu HOLE IN ONE. Mamy nadzieję, że nie ostatni !!!! Kalinowe Pola Golf Club serdecznie gratulują !!!!

Waldek zaskoczony swoim idealnym uderzeniem nie poinformował KPGC wiec nie mogliśmy od razu osobiście pogratulować -mamy nadzieję, że nadrobimy to w najbliższym czasie.

Mimo zakazu używania telefonów komórkowych na polu, Kuba Ossowski w kilka sekund po sprawdzeniu czy piłka faktycznie jest w dołku poinformował KPGC. Złapaliśmy Grzesia na dołku nr 16 z odpowiednim zaopatrzeniem procentowym. Gratulacjom i toastom nie było końca.

 

 

website awards